NOE Reporter 1.1.4 APK

NOE Reporter 1.1.4 APK

Description of NOE Reporter

NOE Reporter 1.1.4 APK

Staňte se našimi blízkými spolupracovníky! Aplikace NOE Reporter Vám umožní zaslat do televize NOE z Vašich mobilů a tabletů fotografie a krátká videa, která pak budeme moci v našem vysílání využít.

Televize Noe je česká nekomerční (nezisková) televize se sídlem v Ostravě. Je televizí s etickým rozměrem. Vysílání má pokojný charakter spojený s pozitivním pohledem na svět. Nabízí zdravý životní styl s cílevědomým omezením zobrazování násilí a nemravností. Vysílaní je tedy odlišné od vysílání jiných stanic. K tomu přispívá i skutečnost, že televize vysílá bez reklam. Tv Noe spolupracuje s mnoha televizemi obdobného zaměření ve světě.
Become our close collaborators! NOE Reporter application allows you to send to TV NOE from your mobile and tablet photos and short videos, which then we can use in our broadcast.

TV Noe is a Czech non (non-profit) TV, based in Ostrava. It is a television with an ethical dimension. Broadcast has a peaceful character associated with a positive view of the world. Offering a healthy lifestyle with purposeful restriction images of violence and immorality. Posting is thus different from other broadcast stations. This is supported by the fact that television broadcasts without commercials. Tv Noe cooperates with many TVs in the world with a similar focus.
Bylo upraveno odesílání příspěvků:
lze odeslat příspěvky bez omezení velikosti,
odesílá se na pozadí,
zvýšila se spolehlivost přenosu.

App Information of NOE Reporter

App Name NOE Reporter
Package Name cz.telepace.tvnoereporter
Version 1.1.4
Rating ( 2 )
Size 3.6 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2018-02-12
Installs 100+
Developer

Tags: , , , ,

Scroll Up