Sateen
1.0-14197 for Android

Thông tin Sateen

Sateen

 
Ứng dụng Sateen nằm trong danh mục Shopping
 

Giới thiệu Sateen

 
Türkiyenin Lider Moda Sitesi saten.com, tıpkı 25 yılı aşkın süredir hizmet veren perakende sektöründe yer alan mağazalarında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek Mayıs 2012de yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Vade Farksız 6 Taksit, Kapıda Ödeme ve en önemlisi – hiç bir yerde olmayan, sadece saten.com’a özel “Anında Kargo” sistemini devreye sokan ilk alışveriş sitesi olmuştur. Saten.com Ekim/2014’ten beri Anında Kargo sistemini Hızlı Gönderi olarak değiştirmiş, Gelen siparişleri, geliş tarihleri ve saatlerine göre sırası ile hızlı bir şekilde kargolamaya başlamıştır.

Güvenli Alışveriş saten.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. saten.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Saten’in özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan saten.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twitter, Pinterest ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

saten.com’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.
Turkey’s Leading Fashion Site I saten.co, just as it has for more than 25 years serving the retail industry in the stores, the Internet also set out targets at the summit in May 2012. By bringing customer satisfaction to the forefront since its establishment; Maturity Difference 6 Installments, Payment at the Door and most importantly – it was the first shopping site to launch the “Instant Cargo” system exclusive to saten.com, which is nowhere else. Saten.com has changed the Instant Shipping system to Fast Shipping since October / 2014 and started to ship incoming orders quickly according to their arrival dates and times.

Secure Shopping saten.com uses an SSL certificate that ensures the security of information transmitted with 128 bit encryption in data transmission. At saten.com, your credit card information is used only when ordering and is not stored in the database.

Quality and Authenticity Guarantee The originality and quality of the products sold are tested twice with a special unit of Saten at the selection stage and with a special operation line that performs 100% quality control at the warehouse stage.

Best Customer Experience Putting the best customer experience at the center of its service understanding, saten.com is always accessible through Facebook, Twitter, Pinterest and Instagram channels, where it communicates one-on-one with its customer service team and members, which can be reached 24/7.

If you want to return an item you bought from saten.com for any reason, you can easily send it back within 7 days.
 

Download APK

 
Tải APK

App Name Sateen v1.0-14197
Genre Apps, Shopping
Size8.0 MB
Latest Version1.0-14197
Get it On Google Play
Update2020-11-13
Rating
Installs10,000+

Tương tự Sateen

MRSOOL (مرسول)

MRSOOL (مرسول) 3.1.4

Version 3.1.4

Developer

Uploaded 2020-08-25

Filesize 32.1 MB

IGI Commando Adventure Missions – IGI Mission Game

IGI Commando Adventure Missions - IGI Mission Game 1.4

Version 1.4

Developer

Uploaded 2020-05-05

Filesize 60.1 MB

스윗톡

스윗톡 1.42

Version 1.42

Developer

Uploaded 2020-08-30

Filesize 5.9 MB

All MMA – UFC, One, Bellator News & Live Fights

All MMA - UFC, One, Bellator News & Live Fights 1.8.1

Version 1.8.1

Developer

Uploaded 2020-11-21

Filesize 9.0 MB

Cut Paste Photos 6.2 APK

Cut Paste Photos 6.2

Version 6.2

Developer

Uploaded 2018-08-18

Filesize 4.6 MB

vMoneyTracker – Money Manager, Budget Planner

vMoneyTracker - Money Manager, Budget Planner

Version

Developer

Uploaded 2020-05-23

Filesize