Thông tin Trendyol - Hızlı ve Güvenli Alışverişin Yolu

Trendyol – Hızlı ve Güvenli Alışverişin Yolu

 
Ứng dụng Trendyol – Hızlı ve Güvenli Alışverişin Yolu nằm trong danh mục Shopping
 

Giới thiệu Trendyol – Hızlı ve Güvenli Alışverişin Yolu

 
Trendyol Uygulaması ile Tüm İhtiyaçların Kapında!

Evden alışverişin kolay yolu! Trendyol uygulaması ile alışveriş keyfini katla. Trendyol uygulamasını indirerek, tüm ihtiyaçlarının cevabını bir uygulamada bulabilirsin. Markaların yeni sezon ürünleri, her güne özel kampanyalar ve başka hiçbir yerde bulamayacağın indirimler Trendyol mobil uygulaması ile gittiğin her yerde, istediğin her saatte seninle! Hijyen ürünlerinden bilgisayarlara, Pet shop ürünlerinden kıyafetlere, mobilyadan spor malzemelerine tüm ihtiyaçlarını oturduğun yerden tamamla.

Trendyol Mobil Uygulamada Neler Var?

İhtiyacın olan her şey var. Sezonun en trend ayakkabı ve terliklerini, oyun konsollarını ve spor aletlerini, bakliyatları ve temizlik malzemelerini ve daha fazlasını en uygun fiyat ve çeşitle bulabileceğin yer tabii ki Trendyol mobil uygulaması. Ayrıca ev dekorasyonundan bebek alışverişine; kozmetikten kişisel bakıma birçok kategoride de milyonlarca üründe fırsatlar cebinde. Trendyol uygulaması ile ev ihtiyaçlarını, mobilyalarını, bebek bezlerini, bilgisayar ihtiyaçlarını, telefonunu ve daha fazlsını oturduğun yerden hızlıca yenileyebilirsin. Trendyol ile tüm ihtiyaçların kapında!

Yüzlerce Kategori!

Ayakkabı, Aksesuar & Çanta, Saat, Gözlük, İç Giyim, Kozmetik & Kişisel Bakım, Süpermarket, Petshop, Gıda & İçecek, Sağlık & Spor, Sofra & Mutfak, Mobilya, Banyo, Kahve Makinesi, Ev Dekorasyon, Makyaj, Cilt Bakımı, Saç Bakımı, Parfüm, Küçük Ev Aletleri, Bilgisayar & Tablet, Oyun Konsolu, Kamera, TV, Kulaklık, Beyaz Eşya, Cep Telefonu, Sanal Market ve çok daha fazlası!

Kampanyalı Ürünleri Kaçırma

Trendyol mobil uygulamasında kampanyalı ürün etiketini ara ve gerçek indirimlerin tadını çıkar. Bir üründe verilen fiyatın hatalı olduğunu mu düşünüyorsun? Şikayet Et butonu ile Trendyol’a haber ver.

Sana Özel Kuponlar, Favori Ürünlerinde Fiyat Alarmı

Trendyol Uygulamasında sana özel kuponların keyfini çıkar. Sevdiğin ürünleri favorilerine at. Fiyat alarmı sayesinde sevdiğin ürünlerde fiyat düşüşü olduğunda sana haber verelim.

Trendyol mobil uygulamasını indir, Koton, Mango, Samsung, Adidas, Nike, Mavi, Pull&Bear, Bershka, Hotiç, HP, Xiaomi, Apple, Lipton, Prima, Converse, Levis, Vakko, Yargıcı, Casio, Head & Shoulders, L’Oreal, Blistex, Migros Sanal Market ve Gucci gibi sevdiğin markaların sana özel indirim ve kampanya fırsatlarını kaçırma!

Binlerce Giyim Markası!

Lcw, Koton, Mango, Nike, Hotiç, Derimod, New Balance, Lacoste, Twist, Yargıcı, Vakko, Nine West, Mothercare, GAP, Divarese, Converse, Levi’s, Burberry, Louis Vuitton, Gucci, Michael Kors, Soobe, Carter’s, U.S. Polo Assn. ve çok daha fazlası!

Hızlı ve Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikasyonu ile bilgilerin güvence altında! Kartını kaydet, alışverişin keyifli ve kolay olsun!

Her Gün Binlerce Yeni Ürün

Elbise, ayakkabı, aksesuar, çanta, güneş gözlüğü, saat, abiye elbise, spor ayakkabı ve onlarca kategoriden binlerce ürünün hepsi burada. Seçim senin! Nerede olursan ol ; göz at, beğen ve satın al! Bu kadar kolay!

Her gün farklı kategorilere eklenen binlerce yeni ürün ile yenilenen fırsatların hepsi burada. Seçim senin! Nerede olursan ol; göz at, beğen ve satın al! Bu kadar kolay!

24 Saatte Kargo Fırsatı

Aldığın ürünlerde 24 saatte kargo fırsatıyla ihtiyaçların kapına hızlıca gelsin!
With Trendyol Application, All Your Needs Are At The Door!

The easy way to shop from home! Increase your shopping pleasure with the Trendyol application. By downloading the Trendyol application, you can find the answer to all your needs in one application. New season products of the brands, special campaigns for every day and discounts that you will not find anywhere else are with you wherever you go, at any time you want with Trendyol mobile app! Complete all your needs from hygiene products to computers, Pet shop products to clothes, furniture to sports equipment from where you sit.

What’s in Trendyol Mobile Application?

You have everything you need. Of course, Trendyol mobile application is where you can find the most trendy shoes and slippers, game consoles and sports equipment, legumes and cleaning materials and more with the best price and variety. Also, from home decoration to baby shopping; From cosmetics to personal care, there are opportunities in millions of products in many categories. With the Trendyol application, you can quickly renew your home needs, furniture, diapers, computer needs, phone and more from where you sit. With Trendyol, all your needs are at the door!

Hundreds of Categories!

Shoes, Accessories & Bags, Watches, Glasses, Underwear, Cosmetics & Personal Care, Supermarket, Petshop, Food & Beverage, Health & Sports, Tableware & Kitchen, Furniture, Bathroom, Coffee Machine, Home Decoration, Makeup, Skin Care, Hair Care, Perfume, Small Appliances, Computer & Tablet, Game Console, Camera, TV, Headphone, White Goods, Mobile Phone, Virtual Market and much more!
 
Missing Campaign Products

Search for the campaign product label on the Trendyol mobile app and enjoy real discounts. Do you think the price given on a product is wrong? Notify Trendyol with the Complain button.

Special Coupons for You, Price Alert on Favorite Products

Enjoy exclusive coupons for you in the Trendyol App. Put the products you love to your favorites. Thanks to the price alarm, let us notify you when there is a price drop in the products you love.

Download the Trendyol mobile app, Cotton, Mango, Samsung, Adidas, Nike, Blue, Pull & Bear, Bershka, Hotic, HP, Xiaomi, Apple, Lipton, Prima, Converse, Levis, Vakko, Yargıcı, Casio, Head & Shoulders, Don’t miss out on special discounts and special offers for your favorite brands such as L’Oreal, Blistex, Migros Virtual Market and Gucci!

Thousands of Clothing Brands!

Lcw, Cotton, Mango, Nike, Hotic, Derimod, New Balance, Lacoste, Twist, Judge, Vakko, Nine West, Mothercare, GAP, Divarese, Converse, Levi’s, Burberry, Louis Vuitton, Gucci, Michael Kors, Soobe, Carter’s, BASE Polo Assn. and much more!

Fast and Safe Shopping

Your information is secured with SSL Security Certification! Save your card and make your shopping enjoyable and easy!

Thousands of New Products Every Day

Dress, shoes, accessories, bags, sunglasses, watches, evening dresses, sneakers and thousands of products from dozens of categories are all here. The choice is yours! Wherever you are ; browse, like and buy! It’s that easy!

All of the opportunities renewed with thousands of new products added to different categories every day are here. The choice is yours! Wherever you are; browse, like and buy! It’s that easy!

24 Hours Cargo Opportunity

Let your needs come to your door quickly with 24 hour cargo opportunity!
Yenilikler Devam Ediyor!

Alışveriş deneyimini daha keyifli hale getirmek için; birçok geliştirme yaptık!!

– Artık favori satıcılarını mağaza sayfalarından takip ederek Hesabım menüsü altından kolayca ulaşabilirsin!
– Hesabım – Trendyol Cüzdanım menüsünden kimlik doğrulaması yaparak 5000 TL’ye kadar yüklenebilir limitini arttırabilirsin, anında alışveriş yapmaya başlayabilirsin!

Görüşlerin bizim için çok değerli.

Uygulama ile ilgili tüm önerilerini oneri@trendyol.com adresine gönderebilirsin.
 

Download APK

 
Tải APK

App Name Trendyol - Hızlı ve Güvenli Alışverişin Yolu v4.8.2.466
Genre Apps, Shopping
Size9.9 MB
Latest Version4.8.2.466
Get it On Google Play
Update2020-08-19
Rating9.4
Installs10,000,000+

Tương tự Trendyol - Hızlı ve Güvenli Alışverişin Yolu

Vietnamese calendar 1.6 APK

Vietnamese calendar 1.6

Version 1.6

Developer

Uploaded 2018-08-06

Filesize 4.7 MB

Watchdog for Sphero 1.4 APK

Watchdog for Sphero 1.4

Version 1.4

Developer

Uploaded 2018-10-01

Filesize 22.8 MB

AirBrush: Easy Photo Editor

AirBrush: Easy Photo Editor 4.0.1

Version 4.0.1

Developer

Uploaded 2019-07-18

Filesize 51.1 MB

Fake Notificações Para WhatsApp

Fake Notificações Para WhatsApp 0.0.2

Version 0.0.2

Developer

Uploaded 2020-11-25

Filesize 18.9 MB

Elite Pass & Diamond And Skins For Free Fire Guide

Elite Pass & Diamond And Skins For Free Fire Guide 2.1

Version 2.1

Developer

Uploaded 2020-04-05

Filesize 5.3 MB

Car Wallpapers HD 3.6.18.2 APK

Car Wallpapers HD 3.6.18.2

Version 3.6.18.2

Developer

Uploaded 2018-10-01

Filesize 3.7 MB